Geniş Aile 43. Bölüm Özeti

Dizi Özetleri Başlığı
Geniş Aile 43. Bölüm Özeti
 Geniş Aile 43. Bölüm Özeti| Dizivizyon.wordpress.com

Ufuk ÖZKAN’ın başarıyı yakaladığı ve bu başarıyı ilk kez verilen İsmail CEM Medya Ödüllerinde Komedi dalında en iyi oyuncu seçildi. Ödülle taçlandırılan dizide başarı bir bütün… »

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

©Dizivizyon.wordpress.com / Bölüm Özetleri

Bölüm Özeti | Dizivizyon.wordpress.com


Bölüm 43 / Yeni Bölüm
Yayınlanacağı Saat: 20:00
Gösterim: Kanal D
Tarih: 4 Mayıs 2010 / SALI

Bölüm Özeti // Dizivizyon.wordpress.com

Medya/Haber
Bu program Genel İzleyici Kitlesine Uygundur.

Başrollerinde; Ufuk Özkan, Rasim Öztekin, Zuhal Topal, Fırat Tanış, İlker Ayrık, Bihter Dinçel, Mine Teber, Halit Akçatepe ve Tanju Tuncel’in oynadıkları, yapımını D Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Ömer Uğur’un yaptığı, senaryosunu da Kamuran Süner, Cüneyt İnay’ın kaleme aldıkları “Geniş Aile’de 43. haftanın özetinde olaylar nispete sarıyor…

Cevahir, Şuküfe’ye nispet yeni sevgili buluyor.

Şuküfe’nin tiki Tayanç’ın ağabeyi ile görüşmeye başladığını öğrenen Cevahir, ona nispet, annesinin kendisi için beğendiği yeni bir gelin adayı ile flört etmeye başlıyor.

Müdür Ümran Süreyya, Türk aile yapısını incelemek için okula gelen Amerikalı müfettişe örnek olarak Mürsel’in ailesini gösterir. Yazılacak rapor, Mürsel’in kariyerini derinden etkileyecektir. Tüm aile fertleri Mürsel’e yardım için kolları sıvar, tek umru olmayan Nazan çıkar. Nazan’ın giderek artan hamilelik hormonları ile başı derttedir. Volkan gibi her an patlamaya hazır olan Nazan, Mürsel’e hiç yardımcı olmadığı gibi eve gelen kadın müfettişe de gayet agresif davranır ve odasından çıkmaz. Nazan’ın ortada olmadığı bir an yaşanan bir yanlış anlama, Sevim’i Mürsel’in karısı yapar. Bu da yetmezmiş gibi evde ilginç olaylar patlak vermeye başlar ve evin nüfusu giderek artar. Üstelik ilişkilerde de ipin ucu iyice kaçar. Müfettiş Nancy’nin aklı karışır.

Şuküfe’nin, tiki Tayanç’ın abisi ile görüşmeye başlaması Cevahir’i karşı atağa geçirir. Misilleme olarak annesinin onun için beğendiği yeni bir aday ile flört etmeye başlar. Koyu Bilal ise Şuküfe için metroseksüel olmaya karar verir. Ancak ikisinin de numaralarından hiç etkilenmeyen Şükufe’nin Tayanç’ın abisiyle çıktığı akşam yemeğinde yolu yanlarında kızlar olan Cevahir ve Koyu Bilal ile kesişir. Yemekte işler iyice çığrından çıkar, olaylar eve kadar sıçrar. Evdeki olaylar zincirine Zekai ve gizli misafiri Keçe Kardeşler’i de eklenince ortalık iyice şenlenir.

Haberi Facebook'ta Paylaşın / Dizivizyon - Büyük Dizi Blogu

 Görüşleriniz bizim için önemli! Görüşleriniz, fikirleriniz bizler için önemli! Fikirlerinizi bizlere üye olmadan gönderin.

YASAL UYARI: Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve videolar, sitemiz kaynak gösterilmek veya ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda kötü niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

Reklamlar

Geniş Aile 43. Bölüm Özeti” üzerine bir yorum

Görüşleriniz Burada Değerli...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s